Матеріали

Новини

ПАРМС створює кадровий резерв держслужбовців

11.09.2015

Правління Політичної партії місцевого самоврядування прийняло рішення щодо формування кадрового резерву фахівців з державного та муніципального управління.

Схваливши ініціативу вчених, запропоновану під час Всеукраїнського круглого столу «Проблеми та перспективи розвитку місцевого самоврядування в Україні», правління Політичної партії місцевого самоврядування ухвалив рішення щодо формування кадрового резерву фахівців з державного та муніципального управління.

Про це повідомив голова ради Політичної партії місцевого самоврядування Олександр Кондрашов.

Політик пояснив, що кадровий резерв буде єдиною електронною базою даних кандидатів на зайняття вакантних посад в органах державної влади та муніципального управління. До кадрового резерву відбиратимуться фахівці різних напрямків, які мають досвід роботи і відповідну освіту. На даному етапі ініціативу схвалили понад 300 науковців, докторів та кандидатів наук, магістрів державного управління.

«В Україні зараз дуже серйозна криза непрофесійності та некомпетентності влади різних рівнів. Провідні вчені України - опинилися нікому не потрібними. Люди, які готові внести свій вагомий внесок у розвиток України, реалізувати багаторічний досвід, забезпечити наукове обґрунтування реформам, що реалізуються в країні -  сьогодні поза бортом державних і муніципальних процесів. Разом з тим, ключові пости державної виконавчої влади займають іноземці, що більш ніж принизливо для українського народу. Результат подібної недбайливої кадрової політики відомий. Всього за півтора року Україна опинилася на межі фінансового дефолту. Партія місцевого самоврядування високо оцінила ідею українських науковців і вже приступила до створення кадрового резерву, який дозволить наповнити всі рівні державної влади та органів місцевого самоврядування справжніми фахівцями своєї справи, відомими поза межами нашої країни. Електронною базою даних зможуть скористатися всі без винятку органи влади та керівники державних підприємств. При цьому правління Партії місцевого самоврядування не наполягають на членстві фахівців у політичній силі. Партія переслідує лише єдину мету - відродження професійної та відповідальної влади в країні», - заявив Олександр Кондрашов.

Члени експертної ради Партії місцевого самоврядування одноголосно підтримали кандидатуру на посаду керівника кадрового резерву доктора наук з державного управління, професора Оксану Пархоменко-Куцевіл.

«На даний момент в Україні відсутній кадровий резерв державних службовців. Це неприпустимо, оскільки саме резерв фахівців є однією з основ постійного та якісного оновлення складу державного управління. Кадровий резерв створюватиметься з професійних особистостей, які мають високого рівня освіту, досвід роботи і бажання працювати на благо держави. Враховуючи постійну плинність кадрів у системі державного управління, саме кадровий резерв забезпечить заповнення вакансій висококласними фахівцями», - заявила Пархоменко-Куцевіл.

Керівник кадрового резерву поінформувала, що перелік обов'язкових документів потенційних кандидатів включає: заяву про внесення інформації про кандидата в резерв; резюме кандидата (вказати освіта, досвід роботи, підвищення кваліфікації і т.д.); наукові досягнення, мотиваційний лист. Заявки подаються на офіційному сайті Партії місцевого самоврядування www.parms.org в розділі у розділі «Кадровий резерв».